Statutární město Olomouc

oficiální informační portál

www.olomouc.eu | stránka: Aktuality, veřejné zakázky a odkazy « Podnikatelé

Sociální sítě

Podnikatelé » Aktuality, veřejné zakázky a odkazy

Aktuality, veřejné zakázky a odkazy

perex:

Primátor Mirek Žbánek a zástupci Okresní hospodářské komory Olomouc navštívili největšího průmyslového zaměstnavatele v Olomouci. Management společnosti M.L.S. Holice jim představil výrobu ve svých areálech a prezentoval stěžejní rozvojové záměry firmy. Mezi ty zásadní patří rozšiřování areálu a navýšení počtu zaměstnanců.


název článku:
perex:

Jste podnikem, který chce zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové centrum? Máte nápad a rádi byste uvedli do výroby a následně na trh inovované výrobky, technologie nebo služby? Zapojte se v rámci nástroje Integrovaných teritoriálních investic Olomoucké aglomerace do výzvy Potenciál či Inovace – Inovační projekt. Alokováno je 278 mil. Kč.


název článku:
perex:

Rada města Olomouce v červnu jasně deklarovala podporu olomoucké Okresní hospodářské komoře, která je klíčovým zástupcem podnikatelů a firem v regionu. Jednou ze společných aktivit je i setkávání s předními zaměstnavateli. Jednání komory a města se aktuálně odehrálo v hněvotínské firmě Wanzl.


perex:

Na stříbrné příčce se umístila Olomouc v krajském kole celorepublikového srovnávacího výzkumu Město pro byznys. Celkovým vítězem krajského kola se stalo město Prostějov, na třetí příčce skončily Hranice.


perex:

Od 1. do 5. října se Olomouc představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně ve stánku Olomouckého kraje spolu s Univerzitou Palackého, Vědeckotechnickým parkem, výrobními a vědecko-výzkumnými firmami, které v regionu sídlí a podnikají. Olomouc chce zaujmout zejména malé a středně velké firmy a napomoci tak rozvoji podnikání.


perex:

Setkání členů Rady města Olomouce se zástupci podnikatelské veřejnosti hostil minulý týden Laudonův sál v Pevnosti poznání. Cílem setkání bylo podnikatelským subjektům i významným investorům a developerům představit základní vizi rozvoje města a hlavní rozvojové plány v nejbližší budoucnosti.


perex:

Primátor města Olomouce, první náměstek hejtmana Olomouckého kraje, zástupci Moravské vysoké školy, univerzity, Fakultní nemocnice i dalších významných institucí představili své vize a výzvy pro rozvoj regionu. Okresní hospodářská komora připravila informační konferenci, která se věnovala rozvoji podnikatelského prostředí a regionu, palčivému tématu vzdělávání a také možnostem spolupráce se zahraničními partnery.


perex:

Průzkum asociace ABSL ukazuje, že Olomouc sehraje klíčovou roli v rozvoji segmentu podnikových služeb v České republice. Důvodem je zejména strategická pozice města v centru Moravy, jeho vynikající dopravní spojení s významnými tuzemskými i mezinárodními obchodními centry, výborné zázemí v podobě 77 000 m2 kancelářských prostor, vysoce kvalifikovaná a vzdělaná pracovní síla a výrazně nižší náklady oproti hlavnímu městu.


perex:

Je to přesně týden, co Okresní hospodářská komora změnila své sídlo. Po patnácti letech se kanceláře komory přestěhovaly z rohu Horního náměstí a Opletalovy ulice do budovy BEA Centra Olomouc na třídě Kosmonautů. Komora současně představuje nové responsivní webové stránky.


název článku:
perex:

Výstaviště Flora Olomouc bude hostit mezinárodní multioborový veletrh Czech Republic Business Expo 2017, uskuteční se ve dnech 12. -14. září 2017.


Stránky: {1, 2 , 3 , 4 , … , 23}      další »

Kontakt

Magistrát města Olomouce
Horní náměstí č.p. 583
779 11 Olomouc
Telefon: 585 513 111 | tel. seznam

E-mail: podatelna@olomouc.eu
Datová schránka ID: kazbzri

IČ: 00299308
DIČ: CZ 00299308

Základní úřední dny a hodiny

(včetně pokladen)

Pondělí: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
Úterý: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Středa: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 (18:00)
Čtvrtek: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Pátek:
Úřední hodiny jednotlivých pracovišť

Pracoviště magistrátu