Statutární město Olomouc

oficiální informační portál

www.olomouc.eu

Sociální sítě

Podnikatelé » Průmyslové zóny a kancelářské komplexy

Průmyslové zóny a kancelářské komplexy

Průmyslové zóny a kancelářské komplexy

Město Olomouc nabízí atraktivní investiční příležitosti pro investory z výrobní oblasti i vhodné podmínky pro firmy z oborů strategických služeb, výzkumu, outsourcingu a administrativy. Pro investory jsou v Olomouci připraveny pozemky, nájemní haly i kancelářské komplexy. Investoři zde naleznou zkušenou pracovní sílu a široké zázemí pro své podnikání i život.

Příležitosti pro investory z výrobní oblasti

  • Moderní průmyslové haly k pronájmu

Investoři z oblasti lehkého průmyslu, hi-tech oborů i logistiky mají možnost umístit své záměry v několika atraktivních lokalitách realizovaných soukromými developery. Zóna Technologický park Olomouc - Hněvotín o výměře 47 ha s velmi výhodnou polohou u dálniční křižovatky směrem na Prostějov – Brno nabízí v rámci spolupráce se společností VGP Park aktuálně i nově vybudované výrobně - skladovací prostory v nájemních halách. Prostory pro logistiku a lehkou výrobu v nájemních halách nabízí ve svém olomouckém areálu také společnost P3 Park nebo nájemní hala v rámci Průmyslové zóny Železniční.

Ideální místo pro strategické služby, outsourcing a administrativu

  • Kancelářské komplexy + kvalifikovaná, motivovaná a disponibilní pracovní síla

Pro investory působící zejména v oborech strategických služeb nabízí Olomouc v současné době v rámci několika projektů také moderní kancelářské prostory. Nabízené komplexy jsou vhodné zejména pro centra sdílených služeb, zákaznická centra, vývojářské a technologické společnosti, datová centra, zázemí bankovních institucí, firmy z oblasti ICT a pro další společnosti s činností v oborech ekonomického, administrativního či správního charakteru.

Výhodná nabídka prostor a poradenských služeb pro začínající podnikatele

  • Kanceláře, laboratoře a drobné výrobní prostory ve VTP UP

Výhodný pronájem prostor a služby pro začínající inovativní firmy nabízí Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v rámci dvou podnikatelských inkubátorů a přilehlých prostor v lokalitě průmyslové zóny Šlechtitelů. Prostory jsou vhodné pro začínající firmy se zajímavým podnikatelským nápadem a činností v některém z hi-tech sektorů. Park nabízí firmám širší zázemí a služby, včetně odborného poradenství. Více na www.vtpup.cz.

 

Upozornění pro developery a vlastníky podnikatelských nemovitostí:
V případě zájmu o prezentaci nabídky významných projektů podnikatelských nemovitostí vhodných pro investory z oblasti výroby, administrativy, hi-tech či výzkumných oborů kontaktujte prosím oddělení strategického rozvoje.

Kontakt

Statutární město Olomouc
Horní náměstí č.p. 583
779 11 Olomouc
Telefon: +420 585 513 111
Telefonní seznam

E-mail: [email protected]
Datová schránka ID: kazbzri

IČO: 00299308
DIČ: CZ 00299308

Základní úřední dny a hodiny

(včetně pokladen)

Pondělí: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
Úterý: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Středa: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
Čtvrtek: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Pátek: není úředním dnem
Úřední hodiny jednotlivých pracovišť

Pracoviště magistrátu

Mastodon