Termíny zápisu do 1. tříd na školní rok 2010/2011
Termíny zápisu do 1. tříd základních škol na školní rok 2010/2011.
Škola | Datum | Hodina |
---|---|---|
Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Demlova 18 | 15.1.2010 | 14:00-18:00 hod. |
16.1.2010 | 8:00-12:00 hod. | |
Základní škola Olomouc, Petřkova 3 | 15.1.2010 | 14:00-18:00 hod. |
Základní a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33 | 18.1.2010 | 13:00-18:00 hod. |
Základní škola Olomouc, Gagarinova 19 | 6.2.2010 | 10:00-12:00 hod. |
Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Gorkého 39 | 15.1.2010 | 13:30-17:00 hod. |
16.1.2010 | 10:00-12:00 hod. | |
Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4 | 15.1.2010 | 13:30-18:30 hod. |
Základní škola Olomouc, Heyrovského 33 | 15.1.2010 | 13:30-18:00 hod. |
16.1.2010 | 9:00-13:00 hod. | |
18.1.2010 | 13:30-18:00 hod. | |
Základní škola Olomouc, Čajkovského 11 | 15.1.2010 | 13:30-18:00 hod. |
16.1.2010 | 9:00-13:00 hod. | |
18.1.2010 | 13:30-18:00 hod. | |
Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 | 15.1.2010 | 14:00-18:00 hod. |
16.1.2010 | 9:00-12:00 hod. | |
18.1.2010 | 14:00-18:00 hod. | |
Základní škola Olomouc, Rooseveltova 103 | 15.1.2010 | 14:00-18:00 hod. |
16.1.2010 | 9:00-12:00 hod. | |
18.1.2010 | 14:00-18:00 hod. | |
Základní škola Olomouc, Mozartova 48 | 15.1.2010 | 14:00-18:00 hod. |
16.1.2010 | 9:00-12:00 hod. | |
Základní škola a Mateřská škola Olomouc-Holice, Náves Svobody 41 | 18.1.2010 | 14:00-18:00 hod. |
Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17 | 15.1.2010 | 13:00-18:00 hod. |
16.1.2010 | 9:00-11:30 hod. | |
Základní škola Olomouc, Přichystalova 20 | 21.- 22.1.2010 | 13:00-18:00 hod. |
Základní škola Olomouc, 8. května 29 | 15.1.2010 | 13:00-17:00 hod. |
18.1.2010 | 13:00-17:00 hod. | |
Základní škola Olomouc-Slavonín, E.Zoly 2 | 15.1.2010 | 14:00-18:00 hod. |
16.1.2010 | 9:00-12:00 hod. | |
Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21 | 15.1.2010 | 14:00-18:00 hod. |
16.1.2010 | 9:00-12:00 hod. | |
Waldorfská základní škola a Mateřská škola, Rožňavská 21 | 22.1.2010 | 14:00-19:00 hod. |
23.1.2010 | 9:00-12:00 hod. | |
Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1 | 18.-19.1.2010 | 15:30-18:30 hod. |
Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Svatoplukova 11 | 15.1.2010 | 13:00-17:00 hod. |
16.1.2010 | 9:00-11:00 hod. | |
Základní škola Olomouc, Stupkova 16 | 21.- 22.1.2010 | 14:00-18:00 hod. |
Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1 | 18.-19.1.2010 | 13:00-18:00 hod. |
Základní škola Olomouc, Helsinská 6 | 18.-19.1.2010 | 13:00-18:00 hod. |
Základní škola Olomouc, tř. Spojenců 8 | 15.1.2010 | 14:00-18:00 hod. |
16.1.2010 | 9:00-12:00 hod. | |
Základní škola Olomouc, Zeyerova 28 | 18.-19.1.2010 | 13:30-17:30 hod. |
| Poslední úprava: 6. ledna 2010 (st)