Statutární město Olomouc

oficiální informační portál

www.olomouc.eu | stránka: Úřední dny olomouckého magistrátu jsou opět od pondělí do čtvrtka « Aktuality « Aktuální informace

Sociální sítě

Aktuální informace » Aktuality » Úřední dny olomouckého magistrátu jsou opět od pondělí do čtvrtka

Úřední dny olomouckého magistrátu jsou opět od pondělí do čtvrtka

Úřední dny olomouckého magistrátu jsou opět od pondělí do čtvrtka

15. května 2020 (pá)

Úředními dny na pracovištích olomouckého magistrátu jsou opět pondělí až čtvrtek. Otevírací hodiny jsou až na výjimky stejné jako před vypuknutím koronavirové krize. Současně ale i nadále platí preventivní pravidla, daná ministerstvem zdravotnictví, tedy například dodržování rozestupů či určitého počtu osob v místnosti. V provozu je už i elektronický rezervační systém, s ohledem na vynucené přerušení agendy je ale nyní zahlcen na několik týdnů dopředu.

Budova magistrátu v Hynaisově ulici 10 je otevřena v úřední hodiny od pondělí do čtvrtka. V pondělí a ve středu jsou všechna pracoviště přístupná libovolným zájemcům, v úterý a ve čtvrtek jsou otevřena informační pracoviště v přízemí budovy a k jednání v kancelářích budou moci jen ti, kdo si schůzku domluví předem telefonicky. (V budově Hynaisova 10 sídlí tyto odbory: odbor dopravy a územního rozvoje, odbor informatiky a Smart City, odbor památkové péče, odbor majetkoprávní, odbor stavební, odbor životního prostředí, odbor městské zeleně a odpadového hospodářství, odbor právní, pokladna (odbor ekonomický), podatelna, správce objektů.)

Budova Namiro v Palackého ulici 14 je otevřena rovněž v úředních hodinách od pondělí do čtvrtka. Pracovníci magistrátu pouze u vstupu regulují počet osob, které jsou současně uvnitř objektu. (V budově Namiro najdou občané tyto odbory: odbor ekonomický, odbor dotačních projektů, odbor investic, odbor ochrany, odbor strategie a řízení, odbor školství, odbor živnostenský, oddělení zprostředkující subjekt ITI, pokladna (odbor ekonomický), oddělení evidence obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů (odbor správních činností), oddělení personální a právní (odbor kancelář tajemníka), ověřování, Czechpoint)

Radnice na Horním náměstí je otevřena také v úředních hodinách od pondělí do čtvrtka. V případě sídla samosprávy je ale stanovena výjimka, že vstup veřejnosti do budovy je možný jen s doprovodem pracovníka magistrátu, který si návštěvníka po telefonickém ohlášení vyzvedne na vrátnici.

Budova na třídě Kosmonautů a ve Vejdovského ulici, kde sídlí odbor agendy řidičů a motorových vozidel, je otevřena od pondělí do čtvrtka, ovšem v úterý a ve čtvrtek jsou přepážky vyhrazeny pro klienty objednané přes internet a v tyto dny odpoledne pro hromadná podání autosalonů a autobazarů. Pro individuální žadatele, kteří nejsou objednaní přes internet, jsou tedy vyhrazeny úřední hodiny v pondělí a ve středu. Úřední hodiny odboru agendy řidičů a motorových vozidel.

Odbor sociálních věcí, který sídlí v budově ve Štursově ulici, má úřední dny od pondělí do čtvrtka, úterý a čtvrtek jsou vyhrazeny pro objednané a předvolané klienty.
V provozu jsou na příslušných pracovištích i elektronické systémy rezervace termínu návštěvy. Jen je třeba upozornit, že nyní je zájem veliký a většina nabízených termínů je obsazena až do června. Za více než jeden měsíc vynuceného omezení agendy na pracovištích magistrátu bude nyní nutné zvládnout vyšší počet žádostí. Provoz magistrátu pro veřejnost byl v omezené míře přepážkovou formou obnoven už na začátku dubna. Nyní se vrací ke standardnímu režimu.

Úřední hodiny Magistrátu města Olomouce

Úřední hodiny Magistrátu města Olomouce
Pondělí: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
Úterý: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Středa: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
Čtvrtek: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30

Úřední hodiny jednotlivých pracovišť

| Poslední úprava: 15. května 2020 (pá)

Kontakt

Magistrát města Olomouce
Horní náměstí č.p. 583
779 11 Olomouc
Telefon: 585 513 111 | tel. seznam

E-mail: podatelna@olomouc.eu
Datová schránka ID: kazbzri

IČ: 00299308
DIČ: CZ 00299308

Základní úřední dny a hodiny

(včetně pokladen)

Pondělí: 9:00 – 11:00 13:00 – 16:00
Úterý: (jen objednaní) 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Středa: 9:00 – 11:00 13:00 – 16:00
Čtvrtek: (jen objednaní) 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Pátek:
Úřední hodiny jednotlivých pracovišť

Pracoviště magistrátu