Termíny zápisu dětí do mateřských škol na školní rok 2019/2020
Termíny zápisu dětí do mateřských škol v Olomouci na školní rok 2019/2020.
mateřské školy | datum konání | v době od - do |
---|---|---|
Dělnická 17 b | 02.05.2019 | 10.00-12.00, 14.00-15.30 |
Helsinská 11 a Čapka Choda 12 | 02.05.2019 | 8.00-12.00, 13.00-16.00 |
(jedno místo zápisu - MŠ Helsinská 11) | 03.05.2019 | 8.00-12.00 |
Herrmannova 1 | 3.5.2019 a 6.5.2019 | 13.00-16.00 |
Baarova 5, Chomoutov | 2.5.2019 a 3.5.2019 | 10.00-15.00 |
Michalské stromořadí 11 | 02.05.2019 | 8.00-10.00, 14.00-16.00 |
03.05.2019 | 8.00-12.00 | |
Čajkovského 14 | 02.05.2019 | 8.00-10.00, 14.00-16.00 |
03.05.2019 | 8.00-12.00 | |
Vojanova 10 | 02.05.2019 | 8.00-10.00, 14.00-16.00 |
03.05.2019 | 8.00-12.00 | |
Jílová 41 | 02.05.2019 | 8.00-11.30, 12.30-15.00 |
kpt. Nálepky 10 | 02.05.2019 | 8.00-11.00, 13.00-16.00 |
03.05.2019 | 8.00-10.00 | |
Na Bystřičce 24 | 02.05.2019 | 8.00-11.00, 13.00-16.00 |
03.05.2019 | 8.00-10.00 | |
Mozartova 6 | 02.05.2019 | 8.30-11.30, 13.00-16.00 |
Rooseveltova 101 | 02.05.2019 | 9.00-16.00 |
03.05.2019 | 9.00-13.00 | |
Lužická 7 | 02.05.2019 | 9.00-16.00 |
03.05.2019 | 9.00-13.00 | |
Škrétova 2 | 02.05.2019 | 9.00-11.00, 14.30-16.00 |
Wolkerova 34 | 02.05.2019 | 8.00-11.30 |
03.05.2019 | 9.00-11.00 | |
Mozartova 22 | 02.05.2019 | 8.00-11.30 |
03.05.2019 | 9.00-11.00 | |
Zeyerova 23 | 06.05.2019 | 8.30-11.30, 13.00-16.00 |
07.05.2019 | 8.30-11.30 | |
Žižkovo nám. 3 | 02.05.2019 | 9.00-12.00, 14.00-17.00 |
06.05.2019 | 9.00-12.00 | |
Sokolská 19 | 03.05.2019 | 13.00-18.00 |
06.05.2019 | 15.00-17.00 | |
ZŠ a MŠ Demlova Petřkova 3, Petřkova 5 (jedno místo zápisu - MŠ Petřkova 5) |
02.05.2019 | 10.00-14.00 |
ZŠ a MŠ Gorkého | ||
Selské nám. 42 | 06.05.2019 | 8.00-12.00, 13.00-16.00 |
Blodkovo nám.15 | 02.05.2019 | 8.00-12.00, 13.00-16.00 |
FZŠ a MŠ Holečkova | ||
Holečkova 7 | 06.05.2019 | 13.00-16.00 |
07.05.2019 | 8.30-11.30 | |
Štístko, Holečkova 10 | 06.05.2019 | 13.00-16.00 |
07.05.2019 | 8.30-11.30 | |
Schweitzerova 12 | 06.05.2019 | 13.00-16.00 |
07.05.2019 | 8.30-11.30 | |
Střední nov. 50 | 06.05.2019 | 13.00-16.00 |
07.05.2019 | 8.30-11.30 | |
ZŠ a MŠ Náves Svobody, Holice | ||
Náves Svobody 38, Holice | 02.05.2019 | 8.00-15.00 |
FZŠ a MŠ 8.května | ||
8.května 29 | 02.05.2019 | 13.00-17.00 |
ZŠ a MŠ Dvorského, Sv.Kopeček (jedno místo zápisu - budova ZŠ) |
||
Dvorského 33 | 02.05.2019 | 13.00-18.30 |
Kovařovicova 11 | 02.05.2019 | 13.00-18.30 |
Gagarinova 17 | 02.05.2019 | 13.00-18.30 |
ZŠ a MŠ Nedvědova | ||
Bieblova 7 | 02.05.2019 | 8.00-16.00 |
Husitská 19 | 02.05.2019 | 8.00-16.00 |
Nedvědova 13 (v budově ZŠ) | 02.05.2019 | 8.00-16.00 |
Přichystalova 20 | 02.05.2019 | 8.00-16.00 |
ZŠ a MŠ Raisova, Nemilany | ||
Arbesova 48, Slavonín a Neklanova 4, Nedvězí | 2.5.2019 | 8.00-12.00 |
(jedno místo zápisu - MŠ Arbesova 48) | 3.5.2019 | 13.00-16.30 |
Česká čtvrť 2, Nemilany | 02.05.2019 | 7.30-11.30 |
03.05.2019 | 13.00-16.30 | |
FZŠ a MŠ Rožňavská | ||
Radova 5 | 02.05.2019 | 8.00-11.00, 13.00-15.30 |
03.05.2019 | 8.00-11.00 | |
Rožňavská 19 | 02.05.2019 | 10.00-12.00, 12.30-15.00 |
03.05.2019 | 10.00-12.00, 12.30-15.00 | |
ZŠ a MŠ Řezníčkova | ||
Hodolanská 4 | 02.05.2019 | 8.00-16.00 |
Řezníčkova | 02.05.2019 | 8.00-16.00 |
Purkyňova 3 | 02.05.2019 | 8.00-16.00 |
Táboritů 36 | 02.05.2019 | 8.00-16.00 |
ZŠ a MŠ Svatoplukova | ||
Svatoplukova 11, Řepčínská 54, Na Trati 54 (jedno místo zápisu - MŠ Svatoplukova 11) |
6.5.2019 a 7.5.2019 | 9.00-12.00, 13.00-16.00 |
| Poslední úprava: 25. února 2019 (po)