Centrum Semafor

Podívejte se, kde nás
v Olomouci najdete

Tip: klepnutím na akci v kalendáři zobrazíte více informací.

Aktuálně

název článku:
perex:

Oblíbené kurzy dopravní výchovy seniorů začínají letos už počátkem října. Letos jsme kurzy obohatili především o nový videomateriál, tzn. více instruktážních filmů a videoukázek. Zaměříme se také v daleko větší míře na zásady bezpečného chování všech kategorii účastníků silničního provozu a více prostoru budeme věnovat i tomu, jak se bezpečně pohybovat po Olomouci.


název článku:

Nové stránky

7. listopadu 2017 (út)
perex:

Od 1.11.201 spouštíme nové webové stránky našeho centra.


název článku:

Kurz jízdy na koloběžce

1. října 2017 (ne)
perex:

Možná si řeknete, že je to nějaká hloupost, jezdit na koloběžce se přece naučí každý sám. Ovšem statistiky říkají, že přibývá nejen koloběžek, ale také nehod na koloběžce a to i těch docela vážných. Je to způsobeno tím, že koloběžka má své zvláštnosti a pokud na ni jede cyklista s cyklistickými návyky, mívá často problémy zejména při dávání znamení, při brzdění ap.


název článku:
perex:

Pokračujeme posledním dílem v  seriálu oblíbených závodů na koloběžkách a na šlapacích kárách pro malé, velké i největší. Letos pod novým názvem  SPECIALIZED CUP SEMAFOR. Závodí se v pěti věkových kategoriích v areálu CENTRA SEMAFOR. V pořadí čtvrtý z pěti závodů proběhne  v pátek 29.9. 2017 od 15 do 18 hod. V průběhu odpoledne se zájemci mohou, podle chuti, zúčastnit obou soutěží (tj. na kárách i na kolobkách) nebo jen jedné z nich. Startovné? 0,-Kč ! :-)


název článku:
perex:

Ve čtvrtek 21. září 2017 pokračuje soutěž SPECIALIZED GRAND PRIX SEMAFOR finálovým kolem.


název článku:

Prázdninám zvoní hrana...

25. srpna 2017 (pá)
perex:

Ač to všechny děti určitě nechtějí slyšet, konec letošních prázdnin je nadohled. Spolu s ním je tu nejen naše poslední prázdninová akce SPECIALIZED cup SEMAFOR, ale nabízí se i ohlédnutí za příměstským táborem "Prázdninová škola dopravní výchovy". 


název článku:
perex:

Pokračujeme v  seriálu oblíbených závodů na koloběžkách a na šlapacích kárách pro malé, velké i největší. Letos pod novým názvem  SPECIALIZED CUP SEMAFOR. Závodí se v pěti věkových kategoriích v areálu CENTRA SEMAFOR. V pořadí čtvrtý z pěti závodů proběhne  v pátek 25.8. 2017 od 15 do 18 hod. V průběhu odpoledne se zájemci mohou, podle chuti, zúčastnit obou soutěží (tj. na kárách i na kolobkách) nebo jen jedné z nich. Startovné? 0,-Kč ! :-)


název článku:
perex:
Pojedeme čtyři kvalifikační kola a jedno finálové. Hlavní cenou pro vítěze celého seriálu je nové, super vybavené, dětské jízdní kolo Specialized.


název článku:

Kurz jízdy na kole

25. července 2017 (út)
perex:

Poslední dobou v CENTRU SEMAFOR zjišťujeme, že některé děti ve věku kolem 10ti let jízdu na kole (jako motorickou dovednost) vůbec neovládají.  Nejde o dopravní pravidla a předpisy, ale o ovládání kola jako dopravního prostředku. Další poznatek je, že i mnozí  rodiče si neví rady, jak vlastně, v takovém případě, postupovat, chtějí-li, aby se jejich ratolest naučila jezdit „kolmo“.


název článku:

Rodina na cestách - pátek 21.7.

10. července 2017 (po)
perex:

RODINA NA CESTÁCH a DEN S POLICÍÍ ČR


Jsou vypsány položky 1 - 10 z celkového počtu 186, Stránky: {1, 2 , 3 , 4 , … , 19}      další »

Jsme na sociálních sítích

Provozní doba centra

Aktuálně otevřeno Více zde >>

Od 1.11.2017 je ukončen pravidelný odpolední provoz venkovního areálu pro veřejnost.

Otevřeno bude jen v případě příznivého počasí - ověřte si telefonicky.
 

 

  

© Centrum SEMAFOR 2012, Všechna práva vyhrazená.

Nike Free Run 3.0 pas cher Nike Free Run 2 pas cher Nike Free Run 3 rose Nike Free Run 5.0 pas cher