Připomínky a námitky k návrhu ÚP Olomouc
Seznam připomínek a námitek doručených v rámci veřejného projednání návrhu Územního plánu Olomouc.
- č. 1001, Šárka Frumarová (Připomínka)
- č. 1002, Stanislava Frumarová (Připomínka)
- č. 1003, Josef Zdráhal (Připomínka)
- č. 1004, JUDr. Kateřina Frumarová, Ph.D. (Námitka)
- č. 1005, Mgr. Aleš Frumar (Námitka)
- č. 1006, nezl. Adéla Frumarová, zastoupená Mgr. Alešem Frumarem (Připomínka)
- č. 1007, nezl. Michaela Frumarová, zastoupená Mgr. Alešem Frumarem (Připomínka)
- č. 1008, MUDr. Milada Boulová (Připomínka)
- č. 1009, JUDr. Kateřina Frumarová, Ph.D. (Připomínka)
- č. 1010, Mgr. Aleš Frumar (Připomínka)
- č. 1011, MUDr. Martin Zápalka, Ph.D. (Připomínka)
- č. 1012, Erika Zahradníčková (Námitka)
- č. 1013, Jan Kašparec (Námitka)
- č. 1014, Josef Picek, Dagmar Picková (Námitka)
- č. 1015, Ing. Miroslav Tichý (Námitka)
- č. 1016, Vladimíra Křížová (Námitka)
- č. 1017, RWE GasNet s. r. o. (Námitka)
- č. 1018, Miroslav Ženčák (Námitka)
- č. 1019, Prof. MUDr. Vilím Šimánek, DrSc. Ing. Arch. Eva Šimánková (Námitka)
- č. 1020, Jaromír Čubák (Námitka)
- č. 1021, Michal Peterka (Námitka)
- č. 1022, Milada Padalíková (Připomínka)
- č. 1023, Helena Řezníčková (Připomínka)
- č. 1024, Milan Řezníček (Připomínka)
- č. 1025, Věra Šutová (Připomínka)
- č. 1026, Ing. arch. Pavel Chadraba (Námitka)
- č. 1027, Mgr. Alice Chadrabová (Námitka)
- č. 1028, PhDr. Zora Chadrabová (Námitka)
- č. 1029, Martina Baleková (Námitka)
- č. 1030, Zlata Brachtlová, Oldřich Brachtl (Námitka)
- č. 1031, Mgr. Petr Hrbáček (Námitka)
- č. 1032, Věra Jančí (Námitka)
- č. 1033, Jaromír Jaroš (Námitka)
- č. 1034, Dana Jarošová (Námitka)
- č. 1035, Eva Johnová (Námitka)
- č. 1036, Zdeňka Mánková (Námitka)
- č. 1037, Milan Petřík (Námitka)
- č. 1038, Milan Řezníček (Námitka)
- č. 1039, Pavel Řezníček (Námitka)
- č. 1040, Ing. Lubomír Šuta (Námitka)
- č. 1041, Pavlína Majerová (Námitka)
- č. 1042, Ing. Naděžda Vítová, Roman Vít, Bc. Patricie Vítová (Námitka)
- č. 1043, Michal Hekele, Veronika Mlčáková (Námitka)
- č. 1044, JUDr. Vlasta Audyová, Mgr. Jitka Netopilová (Námitka)
- č. 1045, Alena Orlichová (Námitka)
- č. 1046, Alena Orlichová, Josef Orlich (Námitka)
- č. 1047, Milena Šmidtmajerová (Připomínka)
- č. 1048, Jan Gerlich (Připomínka)
- č. 1049, Marie Tognerová (Připomínka)
- č. 1050, Libuše Veselá (Připomínka)
- č. 1051, Ivona Drábková (Námitka)
- č. 1052, Alena Foralová (Námitka)
- č. 1053, Lesy České republiky, s. p. (Námitka)
- č. 1054, Tělocvičná jednotka SOKOL OLOMOUC (Námitka)
- č. 1055, Výstaviště Flora Olomouc, a. s. (Námitka)
- č. 1056, Ing. Robert Beneš (Námitka)
- č. 1057, Český hydrometeorologický ústav (Námitka)
- č. 1058, Ing. Stanislav Mader (Námitka)
- č. 1059, Ing. Stanislav Mader (Námitka)
- č. 1060, Čestmír Bečica (Námitka)
- č. 1061, Mgr. Martin Rak (Námitka)
- č. 1062, Mgr. Věra Hejná (Námitka)
- č. 1063, Tělocvičná jednotka SOKOL OLOMOUC - Chválkovice (Námitka)
- č. 1064, Josef Trhlík, Pavla Trhlíková (Námitka)
- č. 1065, Ing. Aleš Skoumal (Námitka)
- č. 1066, Ing. Tomáš Hromádka, Věra Hromádková (Námitka)
- č. 1067, Zdeněk Slouka, Zuzana Wolfová (Námitka)
- č. 1068, Ján Kulás, Danuše Kulásová (Námitka)
- č. 1069, Ing. Vladimír Maštera, Eva Mašterová (Námitka)
- č. 1070, Barbora Peřinová (Námitka)
- č. 1071, Pavel Švestka (Námitka)
- č. 1072, Ing. František Jeckel (Námitka)
- č. 1073, Bohuslav Opluštil, Anna Opluštilová (Námitka)
- č. 1074, Mgr. Zdeněk Letocha, Ing. Jiřina Letochová (Námitka)
- č. 1075, Marie Kořenková, Josef Švestka, Hana Švestková (Námitka)
- č. 1076, Petr Krátký, Antonín Krátký, Hana Krátká (Námitka)
- č. 1077, František Dosoudil, Jarmila Dosoudilová (Námitka)
- č. 1078, Mgr. Jana Kavanová (Námitka)
- č. 1079, Iveta Vaňková (Námitka)
- č. 1080, Josef Rakušan, Josef Rakušan (Námitka)
- č. 1081, Josef Faltýnek, Josef Faltýnek (Námitka)
- č. 1082, Mgr. Eva Steckerová (Námitka)
- č. 1083, Karel Letocha, Veronika Letochová (Námitka)
- č. 1084, MUDr. Miloš Vymazal, MUDr. Zdenka Vymazalová (Námitka)
- č. 1085, Jana Ranková (Námitka)
- č. 1086, Miroslav Bláha, Anna Bláhová (Námitka)
- č. 1087, Tomáš Pejpek, Mgr. Božena Pejpková (Námitka)
- č. 1088, Lubomír Letocha (Námitka)
- č. 1089, Mgr. Martina Havlíková, Martin Vaďura (Námitka)
- č. 1090, Augstin Skládal (Námitka)
- č. 1091, Ludmila Kráčmarová (Námitka)
- č. 1092, Oto Vyskočil (Námitka)
- č. 1093, Jaroslav Dostál (Námitka)
- č. 1094, Zdenek Soušek, Libuše Soušková (Námitka)
- č. 1095, Jaroslav Baďura, Jarmila Baďurová (Námitka)
- č. 1096, Ing. Danuše Kovaříková (Námitka)
- č. 1097, Martin Doležel (Námitka)
- č. 1098, Mgr. Petr Kellner, Irena Kellnerová (Námitka)
- č. 1099, Miroslav Hradil, Julie Hradilová (Námitka)
- č. 1100, Václav Liďák (Námitka)
- č. 1101, Ing. Vladimír Dosoudil (Námitka)
- č. 1102, Pavel Nikl, Josefa Niklová (Námitka)
- č. 1103, Božena Urbášková (Námitka)
- č. 1104, Karel Zeman (Námitka)
- č. 1105, Aleš Rella, Jana Rellová (Námitka)
- č. 1106, Richard Kratochvíl, Irena Kratochvílová (Námitka)
- č. 1107, Bedřich Streit, Marie Streitová (Námitka)
- č. 1108, Eduard Dvoran, Marie Dvoranová (Námitka)
- č. 1109, Milan Novák, Anna Odstrčilová (Námitka)
- č. 1110, Jiří Brázda (Námitka)
- č. 1111, František Švestka, Petr Švestka, Hana Švetsková (Námitka)
- č. 1112, Květoslav Válek, Marie Válková (Námitka)
- č. 1113, Marie Ondrášová (Námitka)
- č. 1114, Základní škola a Mateřská škola, Gorkého 39, Olomouc (Námitka)
- č. 1115, Petr Vaněk (Námitka)
- č. 1116, Petr Švestka, Jana Švestková (Námitka)
- č. 1117, Karel Čáp, Eva Čápová (Námitka)
- č. 1118, Zdeněk Kočiřík, Vlasta Schneiderová (Námitka)
- č. 1119, Božena Potomková (Námitka)
- č. 1120, Ing. Tomáš Hromádka (Námitka)
- č. 1121, Vladislav Gasta, Marie Gastová (Námitka)
- č. 1122, Aleš Hildebrandt, Alice Hildebrandtová (Námitka)
- č. 1123, Dana Hřivnová, Zdeněk Odstrčil, MUDr. Karla Odstrčilová (Námitka)
- č. 1124, Aleš Houserek, Jan Houserek (Námitka)
- č. 1125, MUDr. Karolína Kotziánová, Zbyněk Odstrčil, Zdeňka Odstrčilová (Námitka)
- č. 1126, Milena Vodičková, Pavlína Vodičková (Námitka)
- č. 1127, Eva Bendová (Námitka)
- č. 1128, Jaromír Buček, Martin Buček (Námitka)
- č. 1129, Mgr. Miroslava Šprtová (Námitka)
- č. 1130, Leo Bednařík, Marie Bednaříková (Námitka)
- č. 1131, Jaroslav Štěpánek, Alena Štěpánková (Námitka)
- č. 1132, Mgr. Hana Šprtová (Námitka)
- č. 1133, Bohumír Mádr, Dagmar Mádrová (Námitka)
- č. 1134, Roman Lichnovský (Námitka)
- č. 1135, Jan Čejka, Zdenka Čejková (Námitka)
- č. 1136, Jaroslava Brtnová (Připomínka)
- č. 1137, FESTA SERVIS spol. s. r. o. (Námitka)
- č. 1138, Hana Bubníková (Námitka)
- č. 1139, ZAPA beton a. s. (Námitka)
- č. 1140, Lukáš Galvas, Šárka Galvasová (Námitka)
- č. 1141, Pavel Šrott (Námitka)
- č. 1142, PS služby a. s. (Námitka)
- č. 1143, C&H Farm, a. s. (Námitka)
- č. 1144, IMOS development, uzavřený investiční fond, a. s. (Námitka)
- č. 1145, NOVOTISK, s. r. o. (Námitka)
- č. 1146, Pavel Sklenář (Námitka)
- č. 1147, Ing. Miroslav Haupt (Námitka)
- č. 1148, Ing. Miroslav Haupt (Námitka)
- č. 1149, Mgr. Radek Ostrčil (Námitka)
- č. 1150, Ing. Josef Opletal (Námitka)
- č. 1151, CENTRUM Wellnerova, s. r. o. (Námitka)
- č. 1152, Jarmila Odstrčilová (Námitka)
- č. 1153, TOURIST CENTRUM, s. r. o. (Námitka)
- č. 1154, Ing. Pavel Odstrčil (Námitka)
- č. 1155, TOURIST CENTRUM, s. r. o. (Námitka)
- č. 1156, Petr Švancr (Námitka)
- č. 1157, Moravské železárny a.s. (Námitka)
- č. 1158, Michael Bartoň (Námitka)
- č. 1159, prof. PhDr. František Mezihorák (Připomínka)
- č. 1160, VASTAINVEST, s. r. o. (Námitka)
- č. 1161, VASTAINVEST, s. r. o. (Námitka)
- č. 1162, VASTAINVEST, s. r. o. (Námitka)
- č. 1163, VASTAINVEST, s. r. o. (Námitka)
- č. 1164, Ing. Jaroslav Spurný (Námitka)
- č. 1165, NET MEDIA GROUP, a. s. (Námitka)
- č. 1166, Neo Bilbo, a. s. (Námitka)
- č. 1167, IN PARK areál Olomouc, s. r. o. (Námitka)
- č. 1168, BKX trading, s. r. o. (Námitka)
- č. 1169, Jan Psota (Námitka)
- č. 1170, Drahomíra Jahodová, Jiří Tuška (Připomínka)
- č. 1171, manželé Huňkovi (Námitka)
- č. 1172, Hanácký aeroklub Olomouc, o. s. (Námitka)
- č. 1173, Stanislav Šuba, Jana Šubová (Námitka)
- č. 1174, Vítězslav Prucek (Námitka)
- č. 1175, Ing. Radomír Sáňka (Námitka)
- č. 1176, Apis Trading, s. r. o. (Námitka)
- č. 1177, Českomoravská provincie Kongregace sester premonstrátek (Námitka)
- č. 1178, Ing. Lucie Hradilová (Námitka)
- č. 1179, Jana Hrubá, Josef Šmerda, Ing. Jana Šmerdová a další (Námitka)
- č. 1180, MUDr. Vítězslav Kolek (Námitka)
- č. 1181, Ing. Pavel Veselý (Námitka)
- č. 1182, HOPR GROUP, a. s. (Námitka)
- č. 1183, Marta Spurná (Námitka)
- č. 1184, Jiří Spurný (Námitka)
- č. 1185, Jarmila Loudová (Námitka)
- č. 1186, Jarmila Loudová (Připomínka)
- č. 1187, MUDr. Jarmila Loudová, Mgr. Jana Šubová a spol. (Námitka)
- č. 1188, Mgr. Mikuláš Rózsár, Helena Rózsárová (Námitka)
- č. 1189, Ing. Pavel David (Námitka)
- č. 1190, PS služby a. s. (Námitka)
- č. 1191, RAL PNEU, s. r. o. (Námitka)
- č. 1192, Lesaffre Česko, a. s. (Námitka)
- č. 1193, Vladimíra Hučínová (Připomínka)
- č. 1194, Jaroslava Pupíková, Alois Pupík (Námitka)
- č. 1195, Jana Žáková (Námitka)
- č. 1196, Ondřej Koupil (Námitka)
- č. 1197, Zemědělské družstvo SLAVONÍN (Námitka)
- č. 1198, PhDr. Bohumil Šíp (Námitka)
- č. 1199, Ing. Jaroslav Michalík, Mgr. Martina Michalíková (Námitka)
- č. 1200, Jaroslav Švestka (Námitka)
- č. 1201, Petr Kuča, František Kučera (Námitka)
- č. 1202, Marek Hlava, Veronika Hlavová (Námitka)
- č. 1203, PhDr. Antonín Ludík, CSc., MUDr. Barbora Ludíková, prof. doc. PaedDr. Libuše Ludíková, CSc., MUDr. Ján Palčák (Námitka)
- č. 1204, Mgr. Eva Horká (Námitka)
- č. 1205, Zdeněk Horký, Mgr. Eva Horká (Námitka)
- č. 1206, MUDr. Jan Galuszka, PhD., MUDr. Dana Galuszková (Námitka)
- č. 1207, MUDr. Ivo Dospěl, MUDr. Magdaléna Dospělová (Námitka)
- č. 1208, Ing. František Celetka (Námitka)
- č. 1209, Ing. Dalibor Knopp, PhDr. Milena Strupková (Námitka)
- č. 1210, MUDr. Ivan Prucek (Námitka)
- č. 1211, Bohumil Žuja (Námitka)
- č. 1212, Ing. Irena Talandová (Námitka)
- č. 1213, Helena Michalcová (Námitka)
- č. 1214, Ing. Zdeněk Kovařík, Ing. Danuše Kovaříková (Námitka)
- č. 1215, Arcibiskupství olomoucké (Námitka)
- č. 1216, Ing. Jiří Janda, Dagmar Rosselet-Christ, Renata Tománková (Námitka)
- č. 1217, Břetislav Zemánek, Jiřina Zemánková (Námitka)
- č. 1218, Zdeněk Přerovský, Jarmila Přerovská, Marek Vyroubal, Mgr. Hana Vyroubalová (Námitka)
- č. 1219, Římskokatolická farnost Olomouc - Chválkovice (Námitka)
- č. 1220, Zdenka Chytilová, Tomáš Kubíček, Alexandra Kubíčková (Námitka)
- č. 1221, Marcela Gajdušíková, Libor Milička, Marie Miličková, Ludmila Šubová (Námitka)
- č. 1222, Jaroslav Merta, Zdenka Mertová (Námitka)
- č. 1223, František Tomeček, Marie Tomečková (Námitka)
- č. 1224, Ing. Miloš Adam, Jiřina Adamová (Námitka)
- č. 1225, PaedDr. Jan Mádr, Vladimíra Mádrová (Námitka)
- č. 1226, Božena Kubíčková, Kateřina Molerová, Lucie Nádvorníková, Martina Pazderová (Námitka)
- č. 1227, Moravské potravinářské strojírny, a. s. (Námitka)
- č. 1228, Ing. Jan Kubáček (Námitka)
- č. 1229, NUTREND D.S., a. s. (Námitka)
- č. 1230, Ing. Vít Dostál (Připomínka)
- č. 1231, K+F Liegenschaftsverwaltungsgesellschaft, s. r. o. (Námitka)
- č. 1232, JUDr. Eva Viktorinová (Námitka)
- č. 1233, IES MORAVIA REAL, a. s. (Námitka)
- č. 1234, IP MORAVIA REAL, a. s. (Námitka)
- č. 1235, FI Development CZ, s. r. o. (Námitka)
- č. 1236, Alkona Invest CZ, a. s. (Připomínka)
- č. 1237, Spolpharma, s. r. o. (Námitka)
- č. 1238, Kaufland Česká republika, v. o. s. (Námitka)
- č. 1239, Martin Plachý (Námitka)
- č. 1240, Ing. Ivana Petrlová (Námitka)
- č. 1241, Marie Simeonova (Námitka)
- č. 1242, Josef Čechák (Námitka)
- č. 1243, Ing. Bohumír Vrobel a spol. (Připomínka)
- č. 1244, Ing. Karel Vissek a spol. (Připomínka)
- č. 1245, Družstvo pro výstavbu a správu garáží Nová Ulice (Námitka)
- č. 1246, Společenství vlastníků jednotek Norská 19/21 (Námitka)
- č. 1247, Ing. Aleš Pohlídal a spol. (Připomínka)
- č. 1248, Evžen Pírek a spol. (Připomínka)
- č. 1249, Mgr. Renata Machovičová a spol. (Připomínka)
- č. 1250, Dalibor Navrátil a spol. (Připomínka)
- č. 1251, Jitka Rellová (Námitka)
- č. 1252, Ing. Pavel Dohnal (Připomínka)
- č. 1253, ARMATMETAL, s. r. o. (Námitka)
- č. 1254, Vladimír Šlamhof (Námitka)
- č. 1255, Ing. Eva Steigrová, Mgr. Jiří Steiger (Námitka)
- č. 1256, Ing. Radomír Vítek (Námitka)
- č. 1257, Ing. Radomír Vítek (Námitka)
- č. 1258, Ing. Radomír Vítek (Námitka)
- č. 1259, Zdeněk Polášek (Námitka)
- č. 1260, JUDr. Leoš Viktorin (Námitka)
- č. 1261, Mgr. Věra Viktorinová (Námitka)
- č. 1262, Reala consulting s.r.o. (Námitka)
- č. 1263, Dalkia Česká republika a.s. (Námitka)
- č. 1264, Bc. Igor Bujna (Námitka)
- č. 1265, Bc. Petr Pazour, Mgr. Michaela Pazourová (Námitka)
- č. 1266, Štěpánka Bieleszová, Petr Bielesz, Miluše Masaryková, Milan Masaryk (Námitka)
- č. 1267, Michal Svák (Námitka)
- č. 1268, Michal Svák (Námitka)
- č. 1269, CAR CITON, s. r. o. (Námitka)
- č. 1270, Ing. Ivan Kyselý (Námitka)
- č. 1271, Viliam Tomčan (Připomínka)
- č. 1272, Společenství vlastníků bytových jednotek Norská 27 a 29 (Námitka)
- č. 1273, JUTA, a. s. (Námitka)
- č. 1274, Condorflora, s. r. o. (Námitka)
- č. 1275, KARVEP, s. r. o. (Námitka)
- č. 1276, Technické služby města Olomouce, a. s. (Námitka)
- č. 1277, K-electric, s. r. o. (Námitka)
- č. 1278, DITREX, s. r. o. (Námitka)
- č. 1279, MUDr. Hana Fargašová (Námitka)
- č. 1280, Evžen Gasta, Milena Gastová (Námitka)
- č. 1281, Vok Wippern (Námitka)
- č. 1282, FARMAK a. s. (Námitka)
- č. 1283, Farmak Moravia a.s. (Námitka)
- č. 1284, Martin Berka (Námitka)
- č. 1285, Mgr. Petra Komárová (Námitka)
- č. 1286, JUDr. Eva Váňová (Námitka)
- č. 1287, Ing. L'uboslav Komár (Připomínka)
- č. 1288, Ing. František Čevora (Námitka)
- č. 1289, Zdenek Kuchař, Miroslava Kuchařová (Námitka)
- č. 1290, Josef Lavrenčík (Námitka)
- č. 1291, REKOS stavební společnost, spol s. r. o. (Námitka)
- č. 1292, REKOS stavební společnost, spol. s r. o. (Námitka)
- č. 1293, Rudolf Sedlák, Jana Sedláková (Námitka)
- č. 1294, Josef Lavrenčík (Námitka)
- č. 1295, Miloslav Bárka, Ludmila Bárková (Námitka)
- č. 1296, RNDr. Jiří Barbořík (Námitka)
- č. 1297, Eva Černocká (Námitka)
- č. 1298, Zdeněk Černocký (Námitka)
- č. 1299, Ota Weinlich, Marie Weinlichová (Námitka)
- č. 1300, Mgr. Jana Zechmeisterová (Námitka)
- č. 1301, Martin Fuksa (Námitka)
- č. 1302, DOMLUVÍME SE?, s. r. o. (Námitka)
- č. 1303, JTH Holding, a. s. (Námitka)
- č. 1304, Ing. Boris Němeček (Námitka)
- č. 1305, Mgr. Jindra Veselá (Námitka)
- č. 1306, Luděk Pospíšil (Námitka)
- č. 1307, Jan Rapant, Ing. Pavel Sehnal, Eliška Bouchalová (Námitka)
- č. 1308, Ing. Eva Přikrylová (Námitka)
- č. 1309, Věra Krajňáková (Námitka)
- č. 1310, Eva Musilová (Námitka)
- č. 1311, Ing. Jaroslav Fuksa (Připomínka)
- č. 1312, Helena Kulíšková, Dušan Kulíšek (Námitka)
- č. 1313, Ing. Jiří Frgal, Ing. Eva Frgalová (Námitka)
- č. 1314, Občanské sdružení SK Olomouc Sigma MŽ a SK Sigma Olomouc, a. s. (Námitka)
- č. 1315, Ing. Jaroslav Rubeš (Námitka)
- č. 1316, Jarmila Rubešová (Námitka)
- č. 1317, FOCAM, s. r. o. (Námitka)
- č. 1318, Ing. Martina Lošťáková (Připomínka)
- č. 1319, RNDr. Jiří Lošťák (Připomínka)
- č. 1320, Ing. Vladimír Začal (Námitka)
- č. 1321, Ing. Vladimír Začal (Námitka)
- č. 1322, Jaroslava Šimková, Josef Šimek (Námitka)
- č. 1323, Ing. Vladimír Začal (Námitka)
- č. 1324, Ing. arch. Robert Štefka (Připomínka)
- č. 1325, Šárka Boukhatem (Připomínka)
- č. 1326, Vít Číhal (Námitka)
- č. 1327, Ing. Jaroslav Karásek, MUDr. Jitka Karásková (Připomínka)
- č. 1328, Občanské sdružení pro Holický les (Připomínka)
- č. 1329, Ing. Vladimír Mišauer (Námitka)
- č. 1330, Ladislav Čechák (Námitka)
- č. 1331, Milan Hrabal, Božena Hrabalová (Námitka)
- č. 1332, Ivo Hučín, Vladimíra Hučínová (Námitka)
- č. 1333, AUTO Čechák, s. r. o. (Námitka)
- č. 1334, Libor Skoumal (Námitka)
- č. 1335, GEOS AGT,s. r. o. (Námitka)
- č. 1336, Ing. Kateřina Vrbová (Námitka)
- č. 1337, Milan Bartoň (Námitka)
- č. 1338, Mgr. Zdeněk Dudek (Námitka)
- č. 1339, MUDr. Radek Vrba, PhD. (Námitka)
- č. 1340, BARTON TRADING, s. r. o. (Námitka)
- č. 1341, Ing. Jaromír Vrba, CSs. (Námitka)
- č. 1342, Ladislav Čechák (Námitka)
- č. 1343, MUDr. Barbora Trtková (Námitka)
- č. 1344, Ing. Vladimír Začal (Námitka)
- č. 1345, Helena Vidímská (Námitka)
- č. 1346, Mgr. Martin Začal (Námitka)
- č. 1347, Mgr. Martin Začal (Námitka)
- č. 1348, Ing. Olga Zahradníčková (Připomínka)
- č. 1349, Mgr. Helena Zahradníčková (Námitka)
- č. 1350, Zdenko Krajči, Maria Krajčová (Námitka)
- č. 1351, Mgr. Pavla Jebili Začalová, MSc. (Námitka)
- č. 1352, MUDr. Milada Popotrandovská (Námitka)
- č. 1353, Gabriela Dostálová, Jiří Dostál (Námitka)
- č. 1354, Vít Votroubek (Připomínka)
- č. 1355, David Pravda, Lubomír Pravda, Michal Pravda a další (Námitka)
- č. 1356, IDOP Olomouc, a. s. (Námitka)
- č. 1357, David Pravda, Lubomír Pravda, Michal Pravda a další (Námitka)
- č. 1358, Roman Matěj, Michael Weiner (Námitka)
- č. 1359, Zdeněk Kresl, Lenka Kreslová (Námitka)
- č. 1360, Ludmila Škrabalová (Námitka)
- č. 1361, Ing. Josef Novotný, PhD. (Námitka)
- č. 1362, Marie Spurná (Námitka)
- č. 1363, Pavla Kolková (Námitka)
- č. 1364, Ing. Ludmila Divinová, Ing. Libor Divina (Námitka)
- č. 1365, Klára Marešová (Námitka)
- č. 1366, Ivo Mareš (Námitka)
- č. 1367, Vítězslav Kolek (Námitka)
- č. 1368, Kateřina Kurfürstová (Námitka)
- č. 1369, OLMA, a. s. (Námitka)
- č. 1370, SYGNUM, s. r. o. (Námitka)
- č. 1372, Pavel Šošolík (Námitka)
- č. 1373, Olomoucký kraj, Jeremenkova 1191/40a (Námitka)
- č. 1374, HTECH cz, s. r. o. (Námitka)
- č. 1375, Marie Hanáková (Námitka)
- č. 1376, Jiří Soural (Připomínka)
- č. 1377, KMČ č. 10 Nemilany (Připomínka)
- č. 1378, Jiří Vágner (Připomínka)
- č. 1379, KMČ č. 10 Nemilany (Připomínka)
- č. 1380, František Červinka (Námitka)
- č. 1381, Jindřich Ullver (Námitka)
- č. 1382, Mgr. Daniela Stonová (Připomínka)
- č. 1383, nezl. Sára Váňová, zastoupená Mgr. Martinem Váňou (Připomínka)
- č. 1384, Martin Hartmann (Námitka)
- č. 1385, Karel Štícha (Námitka)
- č. 1386, MUDr. Adéla Knobová (Námitka)
- č. 1387, Ing. arch. Pavel Pulkrt, Ing. arch. Bronislav Křen (Námitka)
- č. 1388, Václav Ibl (Námitka)
- č. 1389, Bc. Luděk Minář (Připomínka)
- č. 1390, Barbora Svobodová (Námitka)
- č. 1391, Dalkia Česká republika a.s. (Připomínka)
- č. 1392, Ing. Soňa Petrová (Námitka)
- č. 1393, Ivan Kovář (Námitka)
- č. 1394, Vladimír Zvěř (Námitka)
- č. 1395, Stanislav Jeřábek (Námitka)
- č. 1396, Jiří Kovář (Námitka)
- č. 1397, Jiří Sojka (Námitka)
- č. 1398, ARES CZ, s. r. o. (Připomínka)
- č. 1399, Mgr. et. Ing. Eva Vingrálková, PhD., Ing. Tomáš Vingrálek, Ing. Lenka Zdařilová (Námitka)
- č. 1400, Farmak Moravia a.s. (Námitka)
- č. 1401, Farmak Moravia a.s. (Námitka)
- č. 1402, Farmak Moravia a.s. (Námitka)
- č. 1403, Farmak Moravia a.s. (Námitka)
- č. 1404, Ing. Jindřich Šišák (Námitka)
- č. 1405, Mgr. Jana Vaňková (Námitka)
- č. 1406, Mgr. Miloslav Nepožitek (Námitka)
- č. 1407, Josef Trtek (Připomínka)
- č. 1408, Mgr. Jan Zahradníček (Připomínka)
- č. 1409, Michal Kosatík, Ivana Kosatíková (Námitka)
- č. 1410, Ing. Jan Zvěřina (Námitka)
- č. 1411, Miroslav Doseděl (Námitka)
- č. 1412, Jaroslav Holcman, Mgr. Jana Dvořáková (Námitka)
- č. 1413, Jiří Dlabal (Námitka)
- č. 1414, SIGMA HODOLANY, o. s. (Námitka)
- č. 1415, Komise městské části č.21 Olomouc - Radíkov (Připomínka)
- č. 1416, Zdeněk Řehák (Námitka)
- č. 1417, MUDr. Josef Kudela, Ing. Stanislav Kudela, MBA, Ing. Stanislav Kudela a další (Námitka)
- č. 1418, MUDr. Libuše Balejová (Námitka)
- č. 1419, Alena Komínková (Námitka)
- č. 1420, Magda Komínková (Námitka)
- č. 1421, MUDr. Pavlína Krestýnová (Námitka)
- č. 1422, JUDr. Jaroslav Hausner (Námitka)
- č. 1423, Ing. Jaroslav Procházka (Námitka)
- č. 1424, Ing. Jaroslav Procházka a spol. (Připomínka)
- č. 1425, Komise městské části č.8 Lošov (Připomínka)
- č. 1426, Komise městské části č.23 Olomouc - Slavonín (Připomínka)
- č. 1427, Pavla Vychodilová, David Vychodil, Miroslav Haupt a další (Připomínka)
- č. 1428, Jarmila Valčuhová (Námitka)
- č. 1429, Judita Adamová (Námitka)
- č. 1430, Ing. Judita Adamová, MUDr. Jitka Adamová, JUDr. Jakub Adam, Ph. D. (Námitka)
- č. 1431, Ing. Jan Vašek (Námitka)
- č. 1432, Jiří Janhuba (Námitka)
- č. 1433, Anna Kroutilová (Námitka)
- č. 1434, STK-ATOL Olomouc, s. r. o. (Námitka)
- č. 1435, MUDr. Petra Vařeková (Námitka)
- č. 1436, ŘEMESLA, s. r. o. (Námitka)
- č. 1437, Občanské sdružení "Zelené město Olomouc" (Připomínka)
- č. 1438, Občanské sdružení "Zelené město Olomouc" (Připomínka)
- č. 1439, Občanské sdružení "Zelené město Olomouc" (Připomínka)
- č. 1440, Marta Celá (Připomínka)
- č. 1441, Marta Celá (Připomínka)
- č. 1442, Marta Celá (Připomínka)
- č. 1443, Mgr. Gabriela Kocourková (Připomínka)
- č. 1444, Kanalizační společnost Chválkovice, s. r. o. (Námitka)
- č. 1445, Mgr. Gabriela Kocourková (Připomínka)
- č. 1446, Mgr. Gabriela Kocourková (Připomínka)
- č. 1447, Technologický park, a. s. (Námitka)
- č. 1448, Technologický park, a. s. (Námitka)
- č. 1449, Mgr. Stanislav Sochor (Námitka)
- č. 1450, Ing. Zdeněk Bezděk (Námitka)
- č. 1451, Hana Dosoudilová (Námitka)
- č. 1452, Jozef Gál, Karin Gálová, Ing. Michaela Kličková a další (Námitka)
- č. 1453, Mgr. Markéta Čápová (Námitka)
- č. 1454, p.k. Solvent, s. r. o. (Námitka)
- č. 1455, p.k. Solvent, s. r. o. (Připomínka)
- č. 1456, Eliška Salajková (Námitka)
- č. 1457, MUDr. Vladimír Klimeš (Námitka)
- č. 1458, Moravská vodárenská a.s. (Námitka)
- č. 1459, Jana Máchalová, Mgr. Lenka Zbožínková, Hana Vítková (Námitka)
- č. 1460, Olomoucký kraj, Jeremenkova 1191/40a (Námitka)
- č. 1463, Helena Vlachová, Sdružení za čisté životní prostředí (Námitka)
- č. 1464, Ladislav Čáp (Námitka)
- č. 1465, Jitka Štajgrová (Námitka)
- č. 1466, Marie Plesková (Námitka)
- č. 1467, Vladimír Toman (Námitka)
- č. 1468, Ivona Křížová, Jan Kříž (Připomínka)
- č. 1469, Ing. Helena Polášková (Námitka)
- č. 1470, Karel Vysoudil, Ivanka Vysoudilová (Námitka)
- č. 1471, PaedDr. Jiří Polášek (Námitka)
- č. 1472, Tomáš Pejpek (Připomínka)
- č. 1473, Tomáš Pejpek (Připomínka)
- č. 1474, Daniel Ludín (Námitka)
- č. 1475, Tomáš Pejpek (Připomínka)
- č. 1476, Tomáš Pejpek (Připomínka)
- č. 1477, Tomáš Pejpek (Připomínka)
- č. 1478, Bohumila Látalová, František Látal (Námitka)
- č. 1479, Marcela Lejsková (Námitka)
- č. 1480, Pavel Křížek, Růžena Křížková (Námitka)
- č. 1481, Ilona Srovnalová, Miroslav Srovnal (Námitka)
- č. 1482, MUDr. Radomír Holibka (Námitka)
- č. 1483, Ing. Zdeněk Tomek, Zuzana Tomková (Námitka)
- č. 1484, Eva Poláčková (Námitka)
- č. 1485, Ing. Zdeněk Tomek (Námitka)
- č. 1486, Mgr. Anna Hofschneiderová (Námitka)
- č. 1487, Jana Šmerdová (Námitka)
- č. 1488, Stanislava Wünschová, František Wünsch (Námitka)
- č. 1489, Miroslava Kubíčková (Námitka)
- č. 1490, Mgr. Marcela Opletalová (Námitka)
- č. 1491, Marta Koudelková (Námitka)
- č. 1492, Kaskády Hejčín, s. r. o. (Námitka)
- č. 1493, Zdenka Lukášová (Námitka)
- č. 1494, Společenství vlastníků jednotek domu Kosmonautů 23 a 25 (Námitka)
- č. 1495, MUDr. Rudolf Stupka (Námitka)
- č. 1496, MUDr. Rudolf Stupka (Námitka)
- č. 1497, Libor Zuťko, Vítězslav Mrázek (Námitka)
- č. 1498, David Weber, Petra Weberová, David Weber, nezl. Patrik Weber (Námitka)
- č. 1499, Libor Zaťka, Dita Zaťková (Námitka)
- č. 1500, Jitka Weberová (Námitka)
- č. 1501, Eva Hlávková, Ladislav Hlávka (Námitka)
- č. 1502, Vladimír Jakubec (Námitka)
- č. 1503, Ludmila Krujtor (Námitka)
- č. 1504, Zdenka Mačáková, Vlastimil Mačák (Námitka)
- č. 1505, Karel Smrček (Námitka)
- č. 1506, Jarmila Zaťková (Námitka)
- č. 1507, Anna Richterová (Námitka)
- č. 1508, Josef Konečný, Dana Konečná, Michal Konečný (Námitka)
- č. 1509, Helena Tomečková, Petr Tomeček (Námitka)
- č. 1510, Jana Závodná (Námitka)
- č. 1511, Stanislava Kašparová (Námitka)
- č. 1512, Karel Zatloukal (Námitka)
- č. 1513, Karel Zatloukal (Námitka)
- č. 1514, Eva Hořínková, Lucie Hradilíková, Mořic Hruban, Mgr. Kateřina Kolečářová, Michaela Mlčochová (Námitka)
- č. 1515, Jitka Rellová, Bronislava Hrudová, Miloš Janeczko a další (Námitka)
- č. 1516, Anna Kalábová (Námitka)
- č. 1517, Ing. Ivo Vlach (Námitka)
- č. 1518, Josef Koukal (Námitka)
- č. 1519, Regionální centrum Olomouc, s. r. o. (Námitka)
- č. 1520, TESCO SW, a. s. (Námitka)
- č. 1521, RNDr. Vojtěch Smolík (Námitka)
- č. 1522, Fe Produkt a.s (Námitka)
- č. 1523, Eva Mrtýnková (Námitka)
- č. 1524, Ferdinand Mazal (Připomínka)
- č. 1525, Martin Kubala (Námitka)
- č. 1526, Michal Pich, Lucie Mazáčová (Námitka)
- č. 1527, David Helcel (Připomínka)
- č. 1528, Mgr. Vlasta Kauerová (Připomínka)
- č. 1529, Zdeněk Lakomý (Námitka)
- č. 1530, Ladislav Bubeníček a spol. (Připomínka)
- č. 1531, Hnutí DUHA Olomouc (Námitka)
- č. 1532, Jarmila Továrková (Námitka)
- č. 1533, Hnutí DUHA Olomouc (Námitka)
- č. 1534, Mgr. Martin Váňa (Připomínka)
- č. 1535, Občanské sdružení Za krásnou Olomouc (Připomínka)
- č. 1536, RNDr. Jiří Kratochvíl (Připomínka)
- č. 1537, Richard Morávek (Připomínka)
- č. 1538, Office Park Šantovka, s. r. o. (Námitka)
- č. 1539, Galerie Šantovka, s. r. o. (Námitka)
- č. 1540, Rezidence Šantovka, s. r. o. (Námitka)
- č. 1541, JACOBO EUROPE CZ, a. s. (Námitka)
- č. 1542, ČOLOT, a. s. (Námitka)
- č. 1543, Bedřich Dosoudil (Námitka)
- č. 1544, JACOBO EUROPE CZ, a. s. (Námitka)
- č. 1545, Miroslav Barnet (Námitka)
- č. 1546, MVDr. Václav Lakomý, RNDr. Jana Lakomá (Námitka)
- č. 1547, Oldřich Pražák (Námitka)
- č. 1548, Oldřich Pražák (Připomínka)
- č. 1549, TJ Milo Olomouc (Námitka)
- č. 1550, Dušan Dvořák (Námitka)
- č. 1551, Marcela Koupilová a spol. (Připomínka)
- č. 1552, S-INVEST OLOMOUC, a. s. (Námitka)
- č. 1553, Zdeněk Musil (Námitka)
- č. 1554, Jarmila Stratilová (Námitka)
- č. 1555, Josef Čuda (Připomínka)
- č. 1556, ADM Prague s.r.o. (Námitka)
- č. 1557, Mgr. František Hrdlička (Námitka)
- č. 1558, Mgr. Dana Hrdličková (Námitka)
- č. 1559, Jarmila Vysloužilová (Námitka)
- č. 1560, Ing. Josef Štěpánek (Připomínka)
- č. 1561, Hnutí DUHA Olomouc (Připomínka)
- č. 1562, JUDr. Jaroslav Hausner (Námitka)
- č. 1563, Iegor Zabirzhevskyi (Námitka)
- č. 1564, KMČ č. 16 Neředín a KMČ Nová Ulice (Připomínka)
- č. 1565, Ing. Arch. Stašek Žerava (Připomínka)
- č. 1566, Michaela Pluskalová (Námitka)
- č. 1567, MUDr. Anna Vykoukalová (Námitka)
- č. 1568, Jaromír Hainc (Námitka)
- č. 1569, Jaromír Hainc (Připomínka)
- č. 1570, Společenství vlastníků jednotek Profesora Fuky 10, 12 Olomouc (Připomínka)
- č. 1571, Luděk Krystyn (Námitka)
- č. 1572, Luděk Krystyn (Připomínka)
- č. 1573, Společenství vlastníků jednotek PAHOREK Olomouc (Připomínka)
- č. 1574, Společenství vlastníků jednotek PAHOREK Olomouc (Připomínka)
- č. 1575, Společenství vlastníků jednotek PAHOREK Olomouc (Námitka)
- č. 1576, Jaroslav Procházka (Připomínka)
- č. 1577, P.O.R.S., a. s. (Připomínka)
- č. 1578, JUDr. Helena Borská (Námitka)
- č. 1579, Karel Augusta (Námitka)
- č. 1583, Ing. Jiří Otrusina (Připomínka)
- č. 1584, Jaroslav Rožek (Připomínka)
- č. 1585, Helena Vlachová (Připomínka)
- č. 1586, Bronislava Paučková (Námitka)
- č. 1587, Bronislava Paučková (Námitka)
- č. 1588, Zdeněk Maňas, Zuzana Maňasová (Námitka)
- č. 1589, Mgr. Vilém Skyba (Námitka)
- č. 1590, Hana Zatloukalová (Připomínka)
- č. 1591, Lenka Zatloukalová (Připomínka)
- č. 1592, Karla Pavlíková, Radomír Pavlík (Námitka)
- č. 1593, Jana Zelinková (Námitka)
- č. 1594, Zdeněk Knaus (Námitka)
- č. 1595, Zdeněk Knaus, PhDr. Ivana Knausová (Námitka)
- č. 1596, AŽD Praha, s. r. o. (Námitka)
- č. 1597, Hana Binarová (Námitka)
- č. 1598, Ludmila Jarošová (Námitka)
- č. 1599, Helena Zdráhalová (Námitka)
- č. 1600, Jiří Dostál (Námitka)
- č. 1601, Daniel Dostál (Připomínka)
- č. 1602, Lubomír Mocek (Námitka)
- č. 1603, Karel Tichý (Námitka)
- č. 1604, Šárka Snášelová (Námitka)
- č. 1605, Růžena Poláchová (Připomínka)
- č. 1606, Velena Mazochová (Námitka)
- č. 1607, Igor Mazoch (Námitka)
- č. 1608, Mgr. Petra Hubená (Námitka)
- č. 1609, Dagmar Tichá (Námitka)
- č. 1610, Jana Krumpolcová (Námitka)
- č. 1611, Veronika Hrabalová (Námitka)
- č. 1612, Jarmila Krajcová (Námitka)
- č. 1613, Bronislav Geršl (Námitka)
- č. 1614, Renáta Geršlová (Námitka)
- č. 1615, Petra Ellnerová (Námitka)
- č. 1616, David Knések (Námitka)
- č. 1617, Jiřina Knésková (Námitka)
- č. 1618, David Knések (Námitka)
- č. 1619, Jan Caha (Připomínka)
- č. 1620, Michal Hrabal (Námitka)
- č. 1621, Petr Komárek (Námitka)
- č. 1622, Společenství vlastníků jednotek Profesora Fuky 10 a 12, Olomouc (Námitka)
- č. 1623, JUDr. Jaroslav Hausner (Námitka)