Statutární město Olomouc

oficiální informační portál

www.olomouc.eu | stránka: Aktuality « Aktuální informace

Sociální sítě

Aktuální informace » Aktuality

Aktuality

název článku:
perex:

Dobrovolníci po celé republice budou tento víkend opět uklízet Česko. Do akce se zapojí na třech místech i Olomoučané.


název článku:
perex:

V Olomouci se již tuto sobotu 23. září setkají v areálu letního kina všichni milovnici exotického a extrémního jídla a pohody. Připraven je zde druhý ročník Extrem food festivalu, který navazuje na stejnojmenný festival v Brně.


perex:

Byl nejlepší turistickou událostí v Olomouckém kraji tvarůžkový festival? Na tuto a ještě spoustu dalších otázek mohou lidé odpovídat v anketě. Ceny cestovního ruchu vyhlásil Olomoucký kraj a internetové hlasování spustil v pondělí 18. září.


perex:

O budoucnosti Olomouce už podruhé veřejně debatovali zpracovatelé Strategického plánu rozvoje města se zájemci z řad veřejnosti. Ve Vlastivědném muzeu Olomouc se odehrálo druhé veřejné projednání, kterého se zúčastnily zhruba čtyři desítky občanů. Zpracovatelský tým v čele se zástupci společnosti MEPCO představil první verzi specifických cílů, které by měly určit další rozvoj Olomouce. Olomoučané pak o představených návrzích diskutovali a nabídli i další zajímavé podněty.


perex:

Závěrečné kvalifikační a především finálové kolo soutěže, kterou letos vyhlásilo městské dopravní Centrum Semafor, čeká na poslední nadšené účastníky. Soutěž SPECIALIZED GRAND PRIX SEMAFOR vyvrcholí ve čtvrtek 21. září. Hlavní cenou pro vítěze finále je nové, super vybavené, dětské jízdní kolo Specialized.


název článku:
perex:

Finanční podporu, která pomáhá ke zviditelnění Olomouce prostřednictvím veřejných projektů, předal úspěšným žadatelům primátor Antonín Staněk. Slavnostní podpisy smluv, které získaly podporu z rozpočtu města, se odehrály na olomoucké radnici.


perex:

Ještě než vstoupí nový film Miroslava Krobota Kvarteto do českých kin, uvidí jej lidé na třech festivalech v USA a Evropě. Světovou premiéru si odbude na konci října v rámci Chicago International Film Festivalu.


název článku:
perex:

Izraelskou mořskou archeoložku Evu Grossmannovou přivítal včera v rodném městě primátor Antonín Staněk.


název článku:
perex:

Poprvé v historii bikesharingové firmy Rekola jezdí uživatelé na růžových kolech zdarma. Městská cyklistika se tak stává dostupnější všem. „Je to velká událost. Už dlouho pracujeme na tom, abychom nabízeli bikesharing pro všechny. To se konečně povedlo,“ uvedl Vítek Ježek, zakladatel a majitel firmy Rekola.


perex:

Rovných osmdesát let uběhlo včera ode dne, kdy zemřel první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk. Olomoučané, představitelé statutárního města, zástupci občanských sdružení i Armády ČR si toto výročí připomněli u památníku TGM na Žižkově náměstí. Město Olomouc při pietním aktu zastupoval primátor Antonín Staněk a jeho náměstek Filip Žáček. 


Jsou vypsány položky 1 - 10 z celkového počtu 4622, Stránky: {1, 2 , 3 , 4 , … , 463}      další »

Kontakt

Magistrát města Olomouce
Horní náměstí č.p. 583
779 11 Olomouc
Telefon: 585 513 111 | tel. seznam

E-mail: podatelna@olomouc.eu
Datová schránka ID: kazbzri

IČ: 00299308
DIČ: CZ 00299308

Základní úřední dny a hodiny

Pondělí: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
Úterý: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Středa: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 (18:00)
Čtvrtek: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Pátek:
Úřední hodiny jednotlivých pracovišť

Pracoviště magistrátu