Statutární město Olomouc

oficiální informační portál

www.olomouc.eu | stránka: Aktuality « Aktuální informace

Sociální sítě

Aktuální informace » Aktuality

Aktuality

perex:

V rámci realizace protipovodňových opatření bude opravován most přes řeku Moravu v ulici Komenského. Stavební práce budou probíhat od dubna 2018 až do září 2019, budou rozděleny do několika etap a to za částečných nebo úplných uzavírek přilehlých komunikací. Z tohoto důvodu bude docházet ke změnám jízdních řádů, trasování linek a změnám v obsluze zastávek MHD. Změny se dotknou autobusových linek č. 14, 15, 20, 21 a 51.


název článku:
perex:

Celodenní a celonoční čtení Bible začne v pondělí odpoledne. Po dobu 24 hodin se může kdokoliv zapojit do čtení v kapli sv. Jeronýma v prvním patře olomoucké radnice. A kdo se stydí číst, může přijít třeba jen poslouchat.


název článku:
perex:

V souvislosti s velikonočními svátky Technické služby města Olomouce upozorňují, že v pátek 30. března 2018 bude svoz odpadů probíhat dle platného harmonogramu.


název článku:
perex:

Divadlo Tramtarie tento týden reprezentovalo Olomouc a ČR ve švédském Stockholmu a úspěšně. V severské metropoli zahrálo hned dvě představení, divácký hit Kabaret Nahatý Shakespeare a legendární pohádku O pračlovíčkovi. Produkce se účastnil i česká velvyslanec Jiří Šitler.


perex:

Už po čtyřicáté se v pátek 6. dubna uskuteční Běh Výstavištěm Flora Olomouc, jeden z nejstarších běžeckých závodů, které si i letos mohou milovníci dlouhých tratí v Olomouci vyzkoušet. Jeho letošní pokračování odstartuje první dubnový pátek v 17 hodin v Rudolfově aleji Smetanových sadů nedaleko Café Restaurantu Fontána, kde je i zázemí akce. Na účastníky hlavního závodu čeká rovných deset kilometrů po asfaltových parkových cestách, mládež a příchozí poběží 3,6 kilometru. Novinkou jubilejního ročníku je čipové měření výsledků závodu.


perex:

Jak bude fungovat doprava ve městě, až začnou stavební práce na protipovodňových opatřeních v okolí mostu v ulici Komenského? Komplexní materiál, týkající se právě zásadních dopravních omezení v Olomouci, projednala tento týden také městská rada. Stavební práce na tomto mostě začnou letos v dubnu a budou trvat do podzimu 2019. Olomoučané budou mít po celou dobu stavby k dispozici aktuální informace i pověřené kontaktní pracovníky.


název článku:
perex:

Již po sedmé se na atletickém stadionu v Olomouci setkají ti nejvšestranněji sportovně založení žáci základních škol a víceletých gymnázií okresu Olomouc.


perex:

O velkou osobnost z oblasti kultury přichází Olomouc. V neděli 11. března totiž zemřel Jiří Klimeš, (* 21. 9. 1947), olomoucký rodák, sbormistr a dlouholetý prezident festivalu Svátky písní Olomouc. Jiří Klimeš se také v roce 2006 stal držitelem ceny města Olomouce v oblasti hudba a sborový zpěv.


název článku:
perex:

Dovolujeme si upozornit klienty Odboru agendy řidičů a motorových vozidel Magistrátu města Olomouce, že v administrativních budovách Vejdovského 2 a Kosmonautů 8 dochází k výpadkům telefonní sítě. Většinu přijatých hovorů nelze kvůli následnému výpadku spojení dokončit.


název článku:
perex:

Integrované teritoriální investice Olomoucké aglomerace (ITI OA) jsou nástrojem pro podporu a realizaci rozvoje vybraných aspektů vymezeného území (např.: podnikání, doprava, zaměstnanost, infrastruktura). Realizace ITI OA probíhá prostřednictvím klíčových investic, které jsou financovány z více než jedné prioritní osy jednoho nebo více programů financovaných z Evropských strukturálních a investičních fondů.


Jsou vypsány položky 1 - 10 z celkového počtu 4790, Stránky: {1, 2 , 3 , 4 , … , 479}      další »

Kontakt

Magistrát města Olomouce
Horní náměstí č.p. 583
779 11 Olomouc
Telefon: 585 513 111 | tel. seznam

E-mail: podatelna@olomouc.eu
Datová schránka ID: kazbzri

IČ: 00299308
DIČ: CZ 00299308

Základní úřední dny a hodiny

Pondělí: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
Úterý: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Středa: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 (18:00)
Čtvrtek: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Pátek:
Úřední hodiny jednotlivých pracovišť

Pracoviště magistrátu