Statutární město Olomouc

oficiální informační portál

www.olomouc.eu | stránka: Sigma představila nové dresy, kapitána i trenéra a junioři převzali pohár « Aktuality « Aktuální informace

Sociální sítě

Aktuální informace » Aktuality » Sigma představila nové dresy, kapitána i trenéra a junioři převzali pohár

Sigma představila nové dresy, kapitána i trenéra a junioři převzali pohár

Sigma představila nové dresy, kapitána i trenéra a junioři převzali pohár

11. července 2019 (čt)

Nezvykle rušno bylo ve středu v podvečer na Horním náměstí před olomouckou radnicí. SK Sigma Olomouc zde totiž uspořádala tiskovou konferenci před začátkem dalšího ligového ročníku, několika stovkám fanoušků představila nové dresy na domácí i venkovní utkání a hráči sami pak rozdávali dlouhému zástupu zájemců autogramy. Ještě před tiskovkou ovšem zástupci klubu i města předávali mistrovský pohár sigmáckým mladíkům, kteří vyhráli Juniorskou ligu 2018/19.

„Mám radost, že můžu předávat medaile našim mladým talentům. Sigma Olomouc byla vždycky známa dobrou prací s mládeží a rok poté, co vyhrála celostátní dorosteneckou soutěž, vyhrála letos také Juniorskou ligu. Gratuluju mladým fotbalistům a přeju jim, aby se co nejdříve dostali do A týmu a prosadili se stejně skvěle i v dospělém fotbale,“ řekl náměstek primátora Martin Major, který juniorům medaile předával. Dodal, že ho těší i pořádání ceremoniálu a následné tiskové konference před radnicí. „Dokládá to, že tady existuje a funguje opravdu úzká spolupráce mezi městem a klubem,“ dodal Martin Major, který je současně předsedou dozorčí rady SK Sigma Olomouc. 

Na následné tiskové konferenci odpovídali novinářům před velmi početným publikem sportovní manažer klubu Ladislav Minář, nový kapitán A týmu Vít Beneš a nový trenér Radoslav Látal. Z jejich odpovědí se fanoušci dozvěděli například to, že Sigma ještě neukončila snahy o posílení týmu a hledá další opory do útoku a zálohy, od nového trenéra slyšeli, že chce, aby se Sigma prezentovala atraktivním útočným fotbalem a napadáním, jako cíl pro sezonu bylo stanoveno umístění ve střední skupině.

Fanoušci pak měli možnost vidět téměř kompletní A tým v nových modrých dresech pro domácí utkání, zatímco nedávno zvolený kapitán Vít Beneš na sobě měl červený dres pro venkovní utkání. Specialitou byla i účast Svatopluka Hudce. Tento skoro devadesátiletý legendární fanoušek klubu, podavač míčů a kamarád fotbalistů představil publiku černobílý retro-dres, kterým si Sigma připomene v 7. kole ligy stoleté narozeniny olomouckého fotbalu. Středeční akce se zúčastnil také David Rozehnal, který patří k nejslavnějším odchovancům Sigmy. 

Fotografie:

| Poslední úprava: 11. července 2019 (čt)

Kontakt

Magistrát města Olomouce
Horní náměstí č.p. 583
779 11 Olomouc
Telefon: 585 513 111 | tel. seznam

E-mail: podatelna@olomouc.eu
Datová schránka ID: kazbzri

IČ: 00299308
DIČ: CZ 00299308

Základní úřední dny a hodiny

(včetně pokladen)

Pondělí: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
Úterý: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Středa: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 (18:00)
Čtvrtek: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Pátek:
Úřední hodiny jednotlivých pracovišť

Pracoviště magistrátu