Sociální sítě

Aktuální informace » Aktuality » Chorý sestřelil bývalý tým

Chorý sestřelil bývalý tým

4. prosince 2018 (út)

Do spodních pater tabulky se propadají fotbalisté Olomouce a svoji bilanci nevylepšili ani v utkání s Plzní. Ta byla od začátku lepší. Vedla po snadné trefě Chorého, jenž doklepl do prázdné brány míč po přihrávce Petržely.

Byl to první Chorého gól v aktuálním ligovém ročníku, symbolicky zrovna proti bývalému klubu. Olomouc byla dlouho neškodná. Za celý první poločas měla vlastně jen jednu příležitost, kterou po půlhodině Dvořákovi pohotovým zákrokem zneškodnil Hruška. Do přestávky si ještě navíc Sladký srazil do vlastní brány Čermákův přízemní centr. Po výsledku 0:2 patří Sigmě v tabulce čtrnácté místo.

„V posledních zápasech nás provází velká střelecká sterilita. Nedokážeme dát branky, možná nám chybí i trošku štěstí, abychom se prosadili,“ přiznal problémy olomoucký trenér Václav Jílek.

| Poslední úprava: 4. prosince 2018 (út)