Statutární město Olomouc

oficiální informační portál

www.olomouc.eu | stránka: Zhoupněte se na vlnách filmových melodií. Městský bál opět zahájí plesovou sezonu « Aktuality « Aktuální informace

Sociální sítě

Aktuální informace » Aktuality » Zhoupněte se na vlnách filmových melodií. Městský bál opět zahájí plesovou sezonu

Zhoupněte se na vlnách filmových melodií. Městský bál opět zahájí plesovou sezonu

Zhoupněte se na vlnách filmových melodií. Městský bál opět zahájí plesovou sezonu

22. prosince 2015 (út)

Zahájení plesové sezony bude v Olomouci i tentokrát patřit Městskému bálu. Jeho sedmnáctý ročník se uskuteční v sobotu 9. ledna 2016, po loňské úspěšné premiéře opět v nově zrekonstruovaném pavilonu A Výstaviště Flora Olomouc.

Večerem s podtitulem „Na vlnách filmových melodií“ provede známá divadelní a filmová herečka Miluše Bittnerová. Těšit se můžete na zábavný večer plný slavných melodií českého i světového filmu v podání excelentního Moondance Orchestra Martina Kumžáka. A nejen to.

„Věřím, že se nám i letos podařilo připravit velice lákavý program a že Městský bál bude opět důstojným zahájením plesové sezony v Olomouci. Olomoučané si bál za jeho mnohaletou tradici již velmi oblíbili, a my jim proto i tentokrát chceme nabídnout nejen jakýsi symbol společenského a kulturního života ve městě, ale zejména příjemné místo k setkání s přáteli, navíc s atraktivním programem. Jsem přesvědčen, že ve výběru filmových melodií v podání špičkových muzikantů si jistě ty své oblíbené najde každý. Já osobně se na tento večer už moc těším,“ říká primátor města Olomouce Antonín Staněk.

Nedílnou součástí plesů už se staly hosty velmi oblíbené ukázky soutěžních společenských tanců a nemohou samozřejmě chybět ani na XVII. Městském bále. Hned v 19:00 hodin otevřou největší olomoucký taneční parket tanečníci z Klubu sportovního tance Quick, později se hosté mohou těšit i na vystoupení juniorských mistrů republiky ve standardních a vicemistrů v latinskoamerických tancích z Tanečního klubu Olymp. Kdo by se snad chtěl profesionálním tanečníkům na parketu alespoň přiblížit, může v průběhu večera využít i výuku tance.

Celý program plesu pro návštěvníky opět přichystalo Výstaviště Flora Olomouc a podle jeho ředitele je opravdu na co se těšit. „Připravená je módní přehlídka, artistická show cirkusu Berousek a pro zájemce také taneční lekce. Těsně před půlnocí přijde na řadu bohatá tombola a ihned poté vystoupí populární zpěvák Dalibor Janda se svou dcerou Jiřinou Annou Jandovou a skupinou Prototyp. Chybět samozřejmě nemůže ani diskotéka s nejznámějšími českými hity, profesionální barmanská show a pochopitelně také špičkový catering,“ láká na sedmnáctý ročník Městského bálu ředitel Výstaviště Flora Olomouc Jiří Uhlíř. V připraveném foto koutku si pak společně s přáteli můžete nechat vytvořit vzpomínku na večer plný tance a zábavy.

Vstupenky na XVII. Městský bál, který se ponese v duchu nejznámějších filmových melodií, nabízí v předprodeji Informační centrum Olomouc v podloubí radnice za stejnou cenu jako loni, tedy 490 korun.

Fotografie:

| Poslední úprava: 22. prosince 2015 (út)

Kontakt

Magistrát města Olomouce
Horní náměstí č.p. 583
779 11 Olomouc
Telefon: 585 513 111 | tel. seznam

E-mail: podatelna@olomouc.eu
Datová schránka ID: kazbzri

IČO: 00299308
DIČ: CZ 00299308

Základní úřední dny a hodiny

Pondělí: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
Úterý: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Středa: 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 (18:00)
Čtvrtek: 8:00 – 12:00 13:00 – 15:30
Pátek:
Úřední hodiny jednotlivých pracovišť

Pracoviště magistrátu