Termíny zápisu dětí do mateřských škol na školní rok 2015/2016
Odbor školství magistrátu zveřejňuje termíny zápisů dětí do mateřských škol v Olomouci pro školní rok2015/2016.
Olomouc | datum konání | v době od - do |
---|---|---|
Dělnická 17 b | 7.4.2015 | 10.00-11.30 a 13.00-15.30 |
Helsinská 11 | 7.4.2015 | 8.00-11.30 a 12.30-16.30 |
8.4.2015 | 8.00-11.30 a 12.30-16.00 | |
Čapka Choda 12 | 7.4.2015 | 8.00-11.30 a 12.30-16.30 |
8.4.2015 | 8.00-11.30 a 12.30-16.00 | |
Herrmannova 1 | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 13.00-16.00 |
Chomoutov | 7.4.2015 | 13.00-16.00 |
Michalské strom. 11 | 8.4.2015 | 8.00-11.00 a 14.00-16.00 |
Čajkovského 14 | 8.4.2015 | 8.00-11.00 a 14.00-16.00 |
Vojanova 10 | 8.4.2015 | 8.00-11.00 a 14.00-16.00 |
Jílová 41 | 7.4.2015 | 8.00-11.30 a 12.30-15.30 |
kpt. Nálepky 10 | 7.4.2015 | 8.00-11.00 a 13.00-16.00 |
Na Bystřičce 24 | 7.4.2015 | 8.00-11.00 a 13.00-16.00 |
Mozartova 6 | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 10:00-12:00 a 15.00-16.00 |
Rooseveltova 101 | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 10.00-14.00 |
Lužická 7 | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 10.00-14.00 |
Škrétova 2 | 7.4.2015 | 8.00-10.00 a 14.30-15.30 |
Wolkerova 34 | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 8.00-11.00 |
Mozartova 22 | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 8.00-11.00 |
Zeyerova 23 | 7.4.2015 | 8.00-11.00 a 13.00-15.00 |
Žižkovo n. 3 | 7.4.2015 | 8.00-18.00 |
Sokolská 19 | 9.4.2015 | 14.30-18.00 |
10.4.2015 | 9.30-11.30 | |
ZŠ Gorkého | ||
Selské nám. 42 | 7.4.2015 | 10.00-16.00 |
Týneček | 8.4.2015 | 10.00-16.00 |
ZŠ Holečkova | ||
Holečkova 7 | 7.4.2015 | 8.00-11.00 |
8.4.2015 | 13.00-16.00 | |
Štístko, Holečkova 10 | 7.4.2015 | 8.00-11.00 |
8.4.2015 | 13.00-16.00 | |
Schweitzerova 12 | 7.4.2015 | 9.30-12.00 |
8.4.2015 | 13.00-16.00 | |
Střední nov. 50 | 7.4.2015 | 9.00-12.00 a 13.00-16.00 |
8.4.2015 | 13.00- 16.00 | |
ZŠ Holice | ||
Holice | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 10.00-11.30 a 14.30-16.00 |
ZŠ Sv. Kopeček | ||
Droždín | 8.4.2015 a 9.4.2015 | 13.00-17.30 |
Kopeček | 8.4.2015 a 9.4.2015 | 13.00-17.30 |
ZŠ Nedvědova | ||
Bieblova 7 | 7.4.2015 | 7.00-16.15 |
Husitská 19 | 7.4.2015 | 7.00-16.15 |
Nedvědova 13 | 7.4.2015 | 7.00-16.15 |
Přichystalova 20 | 7.4.2015 | 7.00-16.15 |
ZŠ Nemilany | ||
Slavonín | 7.4.2015 | 8.00-12.00 |
8.4.2015 | 13.00-16.30 | |
Nemilany | 7.4.2015 | 7.30-11.30 |
8.4.2015 | 13.00-16.30 | |
ZŠ Demlova | ||
Petřkova 5 | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 14.30-16.00 |
ZŠ Rožňavská | ||
Radova 5 | 7.4.2015 | 9.30-11.30 a 13.00-15.00 |
Rožňavská 19 | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 10.00-11.30 a 12.30-15.00 |
ZŠ Řezníčkova | ||
Hodolanská 4 | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 8.00-15.00 |
Řezníčkova | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 8.00-15.00 |
Purkyňova 3 | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 8.00-15.00 |
Táboritů 36 | 7.4.2015 a 8.4.2015 | 8.00-15.00 |
ZŠ Svatoplukova | ||
Svatoplukova | 8.4.2015 | 10.00-16.00 |
9.4.2015 | 10.30-12.00 |
| Poslední úprava: 6. dubna 2015 (po)